4 רכש, יבוא, יצוא


מקטע תוכנה זה נועד לנהל את תהליכי הרכישה בארץ ובחו"ל, לשמור על מלאי דרוש ולשלוט על מחירים ותנאי הספקים השונים. התוכנה מנהלת את כל הכרוך ב"קישורי ספקים" משלב איתור הספק ועד התשלום.

התוכנה תומכת באיתור ספקים רלוונטיים, בהמלצה על בחירת ספק, בהפקת הזמנות בארץ או בחו"ל, במעקב אחר כל תהליכי היבוא, בניהול תיקי יבוא, בחישובי עלויות היבוא, וברישום On-Line של הכניסות למחסנים.

התוכנה מספקת כלי מעקב וביקורת אחר אספקות צפויות ומתריעה על חריגים במועדים, בכמויות ובחיובי הספקים.
בתהליך זה משתלבת מערכת בקרת איכות ובטיחות למוצרים משלב ההזמנה ועד שלב המשלוח.

במקרים של יבוא ישיר / מערכת FOB (סוכני עמלה), מחשבת התוכנה את העמלות בהתאם לקריטריונים ולהסכמים שנחתמו.

למשתמשים המנהלים רמות מלאי ועיתוד מלאי, קיימת אופציה להפקת הזמנות אוטומטיות לספקים בארץ ובחו"ל ובכך לאפשר שמירת מלאי זמין תמידי ברמות המינימום מקסימום שנקבעו כחלק מ"שרשרת האספקה".

מערכת הרכש משולבת ב- On-Line עם הבקרה התקציבית הפיננסית, ומתריעה על חריגות מהתקציב כבר בשלב ההזמנה. בכך נשמרות דרישות ההנהלות לתפעול מערכת הרכש תוך שמירה על התקציב ללא סטיות - אלא אם ניתנה הרשאה מפורשת לכך.

תיאור תוכנת הייצוא


שיווקית / Olympus ERP 1. שיווק, מכירות ולקוחות 2. הצעות, הזמנות ועסקאות 3. מלאים, מחסנים והפצה 4. רכש, יבוא, יצוא 4.1 רכש מקומי 4.2 ניהול יבוא 5. ניהול יצור ותמחיר 6. Retail וקופות רושמות 7. מערכת ספקים ותשלומים 8. מידע ניהולי גרפי 9. הנה"ח וניהול פיננסי 10. Internet וממשקים חיצוניים 11. CRM שרות ואחזקה 12. משאבי אנוש כ"א כל המודולים